12 422 84 00 tel 12 306 73 62 Kontakt Pn-Pt: 10-18 Sob: 10-14
Koszyk 0

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

07337 • LOPNA430
Transport gratis
wysyłka w 24h
21 499 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 21 499 zł

Promocja tylko do 04-08-2024 2 14990 zł x 10 rat 0%
Regulacja roweru

Lapierre

lub zadzwoń i zamów: 669 175 126

Ocena Klientów (2 opinie): 5 na 5

Lapierre OVERVOLT AM 7.7

Ekspert MocneRowery.pl poleca Lapierre OVERVOLT AM 7.7 ze względu na:

  • dobrej klasy amortyzacja powietrzna Rock Shox o skoku 160 mm, 4-tłoczkowe hamulce Shimano oraz przerzutka SRAM SX 1x12
  • system „mullet” poprawiający stabilność roweru na podjazdach i zjazdach,
  • silnik z najwyższej serii Bosch’a Performance CX o momencie obrotowym aż 85 Nm w połączeniu z baterią 750 Wh, zapewnia mocne wsparcie podczas jazdy i duży zasięg

Wspomaganie elektryczne do 25 km/h

Wspomaganie do 25 km/h

Elektryczny napęd w rowerze Lapierre OVERVOLT AM 7.7 działa aktywnie do osiągnięcia prędkości 25 km/h podczas pedałowania, co jest zgodne z przepisami ruchu drogowego. Rower oferuje wsparcie tylko do tej konkretnej prędkości, co zapewnia bezpieczne i komfortowe poruszanie się w miejskich warunkach. Po przekroczeniu tej prędkości nadal można kontynuować jazdę, ale bez aktywnego wsparcia silnika. Rower nie zwalnia, ani nie hamuje automatycznie, co pozwala na utrzymanie prędkości i płynnej jazdy. Oczywiście istnieje możliwość dezaktywacji wspomagania w dowolnym momencie i jazdę rowerem bez wspomagania. Dzięki temu, jest uniwersalny. Można jechać na nim z minimalnym wysiłkiem lub zrobić trening. Bądź też szybko podjechać pod górę i szybko z niej zjechać.
Rower z ramą aluminiową

Rama wykonana z aluminium

Rama roweru Lapierre OVERVOLT AM 7.7 została wykonana z aluminium, co umożliwiło stworzenie lekkiej i wytrzymałej ramy o unikalnym kształcie. Aluminium gwarantuje trwałość i sztywność ramy, co przekłada się na długą żywotność roweru. Rama wykazuje doskonałe właściwości jezdne, błyskawicznie reagując na ruchy kierownicą, gdy jedziesz po trasie lub omijasz przeszkody czy dziury. Maksymalny udźwig roweru (łączna waga roweru, bagażu i rowerzysty), wynosi .
Lapierre OVERVOLT AM 7 7 rower elektryczny Enduro eMTB 27

Full ze sportowym zacięciem

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 to rower elektryczny zaliczany do kategorii All Mountain i przeznaczony do ekstremalnej jazdy w terenie. Posiada pełne zawieszenie o imponującym skoku 170 mm oraz kąt główki ramy i geometrię, które gwarantują dobre prowadzenie roweru podczas jazdy w terenie. Zastosowanie kół w rozmiarze 29 cali , zapewnia stabilność i pewność prowadzenia, umożliwiając jednocześnie szybkie i zwinne manewry. Lapierre OVERVOLT AM 7.7 doskonale sprawdza się na długich technicznych podjazdach, oferując wydajność i duży skok zawieszenia. Pokonywanie zjazdów dostarcza niezapomnianych wrażeń i radości, a rower utrzymuje pewną i stabilną pozycję, zapewniając jednocześnie szybkość i precyzję skrętu. Z odpowiednio dobraną ilością przełożeń (1x12 ), rower umożliwia pokonywanie stromych podjazdów, a aktywacja najmocniejszego trybu wspomagania sprawia, że nawet najtrudniejsze wzniesienia stają się teraz osiągalne.
Rower elektryczny - kraków sklep internetowy
Przerzutka mechaniczna

Dobry napęd w rowerze, to rzecz najważniejsza

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 posiada 1x12 biegów. Za zmianę biegów odpowiedzialna jest tylna przerzutka SRAM GX Eagle Lunar , zębatka tylna SRAM PG1230 Eagle 11-50T i korba E13 E-spec+ alloy 160mm (S/M) / 165mm (L/XL) + SRAM Eagle steel ring 34T . Za przeniesienie napędu na tylne koło odpowiedzialny jest łańcuch .
Przerzutka tylna SRAM GX

SRAM GX Eagle - sprawdzony napęd z nową kasetą 1x12

Przerzutka tylna SRAM GX Eagle korzysta z tych samych sprawdzonych technologii, co znacznie droższa SRAM XX1 Eagle. Są to m.in X-HORIZON™, CAGE LOCK™, X-SYNC™, X-ACTUATION™. Jest ona przeznaczona do obsługi napędu jednorzędowego, z kasetą o imponującej rozpiętości 11-50T . Tak duża rozpiętość przełożeń oferuje szerokie możliwości, zarówno w pokonywaniu stromych podjazdów jak i w uzyskiwaniu wysokich prędkości. System CAGE LOCK™ pozwala na szybkie zablokowanie wózka przerzutki w pozycji "otwartej" i łatwy demontaż koła. Aby zminimalizować ryzyko spadnięcia łańcucha, przednia zębatka kasety została wyprofilowana, w taki sposób (technologia X-SYNC), aby pewnie utrzymać go podczas jazdy po nierównościach terenu.
silnik centralny w rowerze elektrycznym

Pełnia możliwości i precyzyjna kontrola

Dzięki silnikowi centralnemu Bosch Performance CX Smart System , podróżowanie na Lapierre OVERVOLT AM 7.7 możliwe jest praktycznie w każdym terenie. To najbardziej wszechstronny i najlepszy rodzaj silnika stosowany w rowerach elektrycznych. Jego działanie jest płynne, a do tego oferuje większy moment obrotowy niż napędy w piaście tylnego czy przedniego koła. Charakteryzuje się większą czułością na rozpoczęcie pedałowania. Szybko reaguje na zmieniający się teren oraz kadencję. Moc jest przenoszona na koło za pośrednictwem łańcucha, co sprawia, że wspomaganie jest niezwykle płynne. Po pewnym czasie użytkownik przestaje zauważać, że silnik pomaga mu w pedałowaniu, skupiając się jedynie na jeździe. Synchronizacja działania jest po prostu doskonała! Jazda na rowerze Lapierre OVERVOLT AM 7.7 przypomina jazdę na zwykłym rowerze, ale jest znacznie lżejsza. Silnik umieszczony jest nisko, co obniża środek ciężkości roweru, korzystnie wpływając na zwrotność i kontrolę. Jednocześnie nie zmniejsza drastycznie prześwitu, co jest istotne podczas pokonywania większych przeszkód.
Rower elektryczny z silnikiem Bosch Performance CX Smart System - sklep

Najmocniejszy silnik Bosch’a w nowej odsłonie

Silnik Bosch Performance CX Smart System, sprawia, że nie chce się zsiadać z roweru! Performance CX Smart System to najmocniejszy silnik od Bosch'a. Dzięki niemu wyjeżdżanie pod górę staje się bardzo łatwe, za sprawą imponującego momentu obrotowego (85 Nm). Bosch CX może wspomóc Cię aż o 340% na najbardziej wymagających szlakach górskich. Do wyboru dostępne są cztery tryby wspomagania, a także tryb automatyczny (eMTB), który inteligentnie dostosowuje moc wspomagania do warunków jazdy. Ale to nie wszystko. Tryb WALK (wspomaganie podczas prowadzenia roweru do 6km/h) również otrzymał więcej mocy! Bosch CX Smart System współpracuje z napędem 1x12 i posiada funkcję wykrywania zmiany przełożenia. Seria Smart System umożliwia komunikację poszczególnych elementów systemu wspomagania. Dzięki współpracy z aplikacją Bosch Flow App (Android / iOS), można dostosować pracę silnika do własnych preferencji oraz korzystać z wielu przydatnych funkcji, a także zaktualizować oprogramowanie sprzętowe Over The Air, czy udostępnić dane z wycieczki do Apple Health. Bosch Performance CX Smart System otwiera zupełnie nowy rozdział w doświadczeniu jazdy rowerem.
Rower elektryczny - akumulator wewnątrz ramy

Zasilanie z wnętrza ramy

Innowacyjny design ramy pozwolił na umieszczenie akumulatora w jej wnętrzu. Dzięki temu Lapierre OVERVOLT AM 7.7 na pierwszy rzut oka, w ogóle nie wygląda na "elektryka". Bardzo pozytywnie wpłynęło to na wyważenie roweru, a także na ochronę akumulatora, gdyż jest on osłonięty przed warunkami atmosferycznymi oraz chroniony przed uderzeniami. Napęd elektryczny pracuje na napięciu 36 V . W pełni naładowana bateria ( ) pozwala na przejechanie nawet kilometrów na raz! Można ją naładować za pomocą ładowarki dołączonej do zestawu. Zainteresowanych informacjami dotyczącymi akumulatorów w rowerach elektrycznych, zachęcamy do przeczytania artykułów w naszej bazie wiedzy.
Rower elektryczny wyświetlacz - Bosch LED

Mniej informacji, więcej bezpieczeństwa

Bosch LED Remote to minimalistyczny wyświetlacz, który prezentuje najważniejsze parametry jazdy i nie zajmuje dużo miejsca na kierownicy. Jednocześnie daje możliwość dostępu do wielu parametrów jazdy z aplikacją eBike Flow (iOS/Android). Obsługa jest niezwykle prosta. Za pomocą dwóch przycisków możemy wybrać jeden z czterech trybów wspomagania. Każdy tryb wspomagania ma przypisany osobny kolor podświetlenia. Umożliwia także włączenie trybu WALK, Hill Hold, uruchomienie oświetlenia roweru (jeśli dostępne) oraz monitorowanie stanu naładowania akumulatora. Pozostałe dane oraz aktualizacja dostępne są w aplikacji eBike Flow (iOS/Android).
Hamulec tarczowy Sram Guide RE

Lekkie, super mocne hamulce 4-tłoczkowe SRAM

Sram Guide RE bardzo mocne 4-tłoczkowe hamulce hydrauliczne, które cechuje wysoka precyzja i niska masa. Klamka hamulca została zaprojektowana do obsługi zaledwie jednym palcem! Już to powinno świadczyć o tym jak bardzo mocne są zaciski Guide RE. Dzięki wykorzystaniu technologii Reach Adjust, ustawienie odległości klamki od kierownicy, można regulować bez użycia narzędzi. Zbiorniczek wyrównawczy Piggy Reservoir umożliwia łatwe i intuicyjne odpowietrzanie. Zastosowanie Timing Port Closure – zwiększa ciśnienie w układzie hamulcowym po naciśnięciu klamki. Dzięki temu hamulce są niezwykle mocne i zapewniają szeroki zakres modulacji siły hamowania.
Przedni amortyzator

Pełna amortyzacja dla największej wygody i prędkości

Amortyzator przedni w rowerze pełni kilka istotnych funkcji, dlaczego dobrze go mieć w rowerze? Ponieważ podnosi komfort jazdy, absorbuje wstrząsy i nierówności terenu, co przekłada się na zwiększenie komfortu jazdy. Podczas jazdy po wybojach, leśnym szlakiem lub polną drogą pozwala oponom lepiej przylegać do podłoża, co podnosi przyczepność kół roweru. Damper doskonale pomaga w tłumieniu nierówności, „wygładzeniu nawierzchni”. Umożliwia także dalsze i mocniejsze skoki, dzięki wytłumieniu nagłego odbiciu przy lądowaniu utrzymuje rower w stabilnej pozycji. Dodatkowo, damper minimalizuje możliwość (1) dobijania amortyzatora, które może występować podczas szybkiego zjazdu w bardzo trudnym terenie, (2) pompowania podczas pedałowania pod wzniesienie. Posiada możliwość dostosowywania poziomu tłumienia, co pozwala na dostosowanie pracy zawieszenia do własnych preferencji i warunków terenowych. Dzięki damperowi, jazda rowerem staje się bardziej kontrolowana, komfortowa i efektywna, przynosząc korzyści zarówno na trasach górskich, jak i podczas codziennych przejażdżek. W rowerze Lapierre OVERVOLT AM 7.7 zamontowano przedni amortyzator RockShox ZEB Charger R oraz tylny amortyzator RockShox Deluxe Select R (damper). Zawieszenie posiada 170 mm skoku.
Tylny amortyzator

Damper z prawdziwego zdarzenia

Damper doskonale pomaga w tłumieniu nierówności, „wygładzeniu nawierzchni”. Umożliwia także dalsze i mocniejsze skoki, dzięki wytłumieniu nagłego odbicia przy lądowaniu utrzymuje rower w stabilnej pozycji. Dodatkowo, damper minimalizuje możliwość (1) dobijania amortyzatora, które może występować podczas szybkiego zjazdu w bardzo trudnym terenie, (2) pompowania podczas pedałowania pod wzniesienie. Posiada możliwość dostosowywania poziomu tłumienia, co pozwala na dostosowanie pracy zawieszenia do własnych preferencji i warunków terenowych. Dzięki damperowi, jazda rowerem staje się bardziej kontrolowana, komfortowa i efektywna, przynosząc korzyści zarówno na trasach górskich, jak i podczas codziennych przejażdżek. W rowerze Lapierre OVERVOLT AM 7.7 zamontowano tylny amortyzator (RockShox Deluxe Select R ). Zawieszenie posiada 170 mm skoku.
sztyca pneumatyczna

Właściwa wysokość siodełka? Zawsze!

Stromy podjazd, szybki zjazd. Powtórka. To chleb codzienny rowerów górskich. Aby najefektywniej wykorzystać moc naszych mięśni, siodełko musi być ustawione odpowiednio wysoko. Aby uzyskać lepszą kontrolę nad rowerem podczas zjazdu, trzeba je odpowiednio obniżyć. Gdybyś miał to robić ręcznie, za pomocą kluczy, to spędzał byś tyle samo czasu z kluczem w ręku co na szlaku. Niby można, tylko po co? Przecież można lepiej! Właśnie taki problem rozwiązuje sztyca regulowana (ang. dropper), w którą został wyposażony ten rower. Dzięki niej podnoszenie i opuszczanie siodełka jest łatwe, płynne i może odbywać się w trakcie jazdy. Co najważniejsze: bez użycia narzędzi! Zrobisz to za pomocą manetki zainstalowanej na kierownicy, a wewnętrzna budowa sztycy nie pozwala na obracanie się siodełka. Każdy kto choć raz spróbował jeździć rowerem ze sztycą regulowaną nie chce wracać do czasów gdy jej nie miał!
Manetka gazu w rowerze elektrycznym

Funkcja WALK do 6 km/h

Rower Lapierre OVERVOLT AM 7.7 posiada funkcję wspomagania prowadzenia roweru do prędkości 6 km/h. Najczęściej jest nazywana trybem WALK. Działa on zarówno na płaskim terenie, jak również podczas prowadzenia pod wzniesienie, czy schody z rampą rowerową.
YouTube video

Specyfikacja
Rozmiar ramy 43 cm (M)
Koło 29 cali
Wspomaganie elektryczne do 25 km/h
Jazda bez pedałowania Tak (do 6km/h - tryb walk)
Typ roweru All Mountain, MTB, Full
Materiał ramy Aluminium 6061
Napięcie 36 V
Moc znamionowa 250 W
Umiejscowienie silnika Centralny
Marka silnika Bosch
Model silnika Bosch Performance CX Smart System
Umiejscowienie baterii wewnątrz ramy
Technologia wykonania baterii litowo-jonowa
Wspomaganie jazdy 4-stopniowe
Model wyświetlacza Bosch LED
Sposób zmiany biegów mechanicznie
Ilość biegów 1x12
Przerzutka tył SRAM GX Eagle Lunar
Rodzaj tylnej przerzutki zewnętrzna
Manetki SRAM NX Single click Eagle
Model kasety / wolnobiegu SRAM PG1230 Eagle
Ilość zębów 11-50T
Korba E13 E-spec+ alloy 160mm (S/M) / 165mm (L/XL) + SRAM Eagle steel ring 34T
Łańcuch SRAM NX Eagle Powerlock 12s
łańcuch / pasek łańcuch
Rodzaj hamulca hydrauliczny, tarczowy
Model hamulców SRAM GUIDE RE
Hamulce 4-tłoczkowe
Rozmiar tarczy hamulca 220 mm / 200 mm
Opony Maxxis, front: 29x2.5 WT Assegai, 60TPI, EXO+, 3C MaxxGrip, TR / rear: 27.5x2.8 Minion DHR II 60TPI, EXO+, 3C Maxxterra, TR
Amortyzacja Przód i tył
Sposób amortyzacji powietrzna
Skok amortyzatora 170 mm
Widelec RockShox ZEB Charger R
Model tylnego amortyzatora RockShox Deluxe Select R
Kierownica Lapierre alloy 6061DB, Width: 780mm, Rise: 15mm (S/M), Width: 780mm, Rise: 30mm (L/XL), Ø: 31.8mm
Regulowany mostek Nie
Sztyca Lapierre dropper, Ø: 31.6mm, travel 100mm (S), 130mm (M), 150mm (L/XL) + MMX Remote
Siodełko rowerowe Fizik Terra Aidon X5 145mm
Wyposażenie dodatkowe sztyca regulowana (dropper)

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 - Opinie

Ocena Klientów (2 opinie): 5 na 5

Ocena:
Dodana przez:
Świetnie lata i ląduje, genialnie się prowadzi, zestopniowanie napędu jak w zwykłym rowerze tej klasy, a moc silnika i aku starczają na cały dzień jazdy w moich regionach (Bielsko-Biała).

Ocena:
Dodana przez:
Fajna geometria, bardzo dobre wyposażenie, spory skok. Nie mój pierwszy rower do Enduro czy All Mountain, ale pierwszy elektryk. Powiem, że jest super!

*Zakup produktu przez osobę wystawiającą opinię nie jest przez nas weryfikowany

Oceń produkt Lapierre OVERVOLT AM 7.7

Dodając opinię postaraj się opisać rzetelnie produkt. Opinie zawierające reklamy innych stron oraz treści niedozwolone nie będą zamieszczane.

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

Transport gratis
wysyłka w 24h
21 499 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 21 499 zł

Promocja tylko do 04-08-2024 2 14990 zł x 10 rat 0%
  • Rozmiar ramy:  43 cm (M)

Niedostępny. Lapierre OVERVOLT AM 7.7 L

Haibike AllMtn 7 L

Haibike AllMtn 7 L

wysyłka w 24h
22 000 zł
Cena katalogowa: 31 399 zł

Poprzednio najtaniej: 24 199 zł

tylko do 04-08-2024
Haibike LYKE CF SE L

Haibike LYKE CF SE L

wysyłka w 24h
35 499 zł
Cena katalogowa: 59 399 zł

Poprzednio najtaniej: 35 499 zł

tylko do 04-08-2024
Lapierre OVERVOLT AM 6.7 L

Lapierre OVERVOLT AM 6.7 L

wysyłka w 24h
18 999 zł
Cena katalogowa: 24 499 zł

Poprzednio najtaniej: 19 499 zł

tylko do 04-08-2024

Niedostępny. Lapierre OVERVOLT AM 7.7 S

GHOST E-ASX 160 Advanced AL S

GHOST E-ASX 160 Advanced AL S

wysyłka w 24h
20 499 zł
Cena katalogowa: 26 899 zł

Poprzednio najtaniej: 20 499 zł

tylko do 04-08-2024
Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

wysyłka w 24h
21 499 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 21 499 zł

tylko do 04-08-2024
KTM MACINA Aera 772 LFC S

KTM MACINA Aera 772 LFC S

wysyłka w 24h
19 599 zł
Cena katalogowa: 23 899 zł

Poprzednio najtaniej: 19 899 zł

tylko do 04-08-2024

Niedostępny. Lapierre OVERVOLT AM 7.7 XL

Haibike ALLTRAIL 5 29" XL

Haibike ALLTRAIL 5 29" XL

wysyłka w 24h
20 621 zł
Cena katalogowa: 23 799 zł
Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

wysyłka w 24h
21 499 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 21 499 zł

tylko do 04-08-2024
GHOST E-TERU B Essential XL

GHOST E-TERU B Essential XL

wysyłka w 24h
12 499 zł
Cena katalogowa: 12 999 zł

Poprzednio najtaniej: 12 999 zł

tylko do 04-08-2024
YouTube video

Od zakupu wymarzonego roweru na raty dzieli Cię zaledwie 5 prostych kroków.

Zakupy na raty w naszym sklepie nigdy nie były tak bezproblemowe! Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty 3x0% i wybieraj to, co najlepsze.

Ca raty 0 caly2

Zalety oferty Credit Agricole Raty 3x0% :

  • formalności załatwisz w całości online
  • raty aż do maksymalnie kwoty 20 000 zł za zakupy
  • bez zbędnych formalności


Sklep MocneRowery.pl (PHU BiuroService Sp. Z o. o.) oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Dlaczego warto kupić rower w MocneRowery.PL?

Jesteśmy najlepsi. Oto najważniejsze powody:

Nr1 wpolsce
Najlepszy sklep z rowerami elektrycznymi w Polsce
Wysylka 24h
Wysyłka roweru w 24 godziny
Zwrot 21dni
Czas na zwrot nieużywanego roweru wynosi aż 21 dni
SSL polaczenie
Bezpieczne, szyfrowane połączenie ze sklepem
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa kurierem oraz dowóz na terenie Krakowa
Ikony
Przetestuj rower w naszych sklepach stacjonarnych
Platnosc gotowka
Płatność gotówką przy odbiorze lub przelewem
Serwis zerowy
Serwis zerowy każdego roweru przed wysłaniem
Klienci którzy obejrzeli Lapierre OVERVOLT AM 7.7, widzieli również:
GHOST E-ASX 160 Universal AL

GHOST E-ASX 160 Universal AL

wysyłka w 24h
od 18 499 zł
Cena katalogowa: 23 099 zł

Poprzednio najtaniej: 18 499 zł

tylko do 04-08-2024
Mondraker CHASER R

Mondraker CHASER R

wysyłka w 24h
od 22 049 zł
Cena katalogowa: 32 099 zł

Poprzednio najtaniej: 22 049 zł

tylko do 04-08-2024
Lapierre OVERVOLT AM 6.7

Lapierre OVERVOLT AM 6.7

wysyłka w 24h
od 18 999 zł
Cena katalogowa: 24 499 zł

Poprzednio najtaniej: 19 499 zł

tylko do 04-08-2024
Haibike ALLTRAIL 3 black

Haibike ALLTRAIL 3 black

wysyłka w 24h
od 14 249 zł
Cena katalogowa: 21 899 zł

Poprzednio najtaniej: 14 249 zł

tylko do 04-08-2024
Haibike HYBE 9

Haibike HYBE 9

wysyłka w 24h
od 24 000 zł
Cena katalogowa: 37 999 zł

Poprzednio najtaniej: 24 000 zł

tylko do 04-08-2024
Haibike AllMtn 5

Haibike AllMtn 5

wysyłka w 24h
od 20 000 zł
Cena katalogowa: 30 399 zł

Poprzednio najtaniej: 21 498 zł

tylko do 04-08-2024