12 422 84 00 tel 12 306 73 62 Kontakt Pn-Pt: 10-18 Sob: 10-14
Koszyk 0

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 L

07338 • LOPNA470
Transport gratis
wysyłka w 24h
23 999 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 23 999 zł

Promocja tylko do 10-03-2024
wariant
L M S
Regulacja roweru

Lapierre

lub zadzwoń i zamów: 669 175 126

Lapierre OVERVOLT AM 7.7

Wspomaganie elektryczne do 25 km/h

Wspomaganie do 25 km/h

Napęd elektryczny w rowerze Lapierre OVERVOLT AM 7.7 jest aktywny do prędkości 25 km/h podczas pedałowania i dzięki temu spełnia przepisy ruchu drogowego. Możliwe jest poruszanie się ze wspomaganiem, wyłącznie do tej prędkości. To bezpieczna i komfortowa prędkość, zwłaszcza podczas poruszania się po mieście. Po jej przekroczeniu, rozpędzanie roweru jest możliwe, jednak bez wsparcia silnika. Rower nie zwalnia i nie hamuje samoczynnie. Naturalnie, w dowolnym momencie możliwa jest dezaktywacja wspomagania oraz poruszanie się rowerem bez wsparcia silnika. Dzięki temu, rower jest uniwersalny. Można jechać na nim z minimalnym wysiłkiem lub zrobić trening. Bądź też szybko podjechać pod górę i szybko z niej zjechać.
Rower z ramą aluminiową

Rama wykonana z aluminium

Rama roweru została wykonana z aluminium. Dzięki wykorzystaniu tego materiału, możliwe jest stworzenie dość lekkiej, bardzo wytrzymałej ramy, o niebanalnym kształcie. Rama jest trwała i sztywna co sprawia, że rower będzie służył przez lata. Posiada on dobre właściwości jezdne i szybko reaguje na ruchy kierownicą, co jest istotne przy nagłym ominięciu dziury czy innej przeszkody. Maksymalny udźwig (waga roweru + bagaż + rowerzysta) wynosi .

Full ze sportowym zacięciem

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 to rower elektryczny z kategorii All Mountain. Pełne zawieszenie o skoku 170 mm oraz kąt główki ramy , a także koła w rozmiarze 29 cali sprawiają, że pozycja na tym rowerze po prostu pozwala skupić się na jeździe. Na Lapierre OVERVOLT AM 7.7 pokonasz długie techniczne podjazdy, a zjazdy dostarczą dużo wrażeń i radości. Rower prowadzi się bardzo pewnie i stabilnie, a jednocześnie szybko skręci tam gdzie chcesz. Ilość przełożeń (1x12 ) została dobrana w taki sposób, że można na nim podjechać strome podjazdy, a po włączeniu najmocniejszego trybu wspomagania, nawet niemożliwe do pokonania podjazdy, staną się osiągalne.
Przerzutka mechaniczna

Dobry napęd w rowerze, to rzecz najważniejsza

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 posiada 1x12 biegów. Za zmianę biegów odpowiedzialna jest tylna przerzutka SRAM GX Lunar , zębatka tylna SRAM PG1230 Eagle 11-50T i korba E13 E-spec+ alloy 160mm (S/M) / 165mm (L/XL) + SRAM Eagle steel ring 34T . Za przeniesienie napędu na tylne koło odpowiedzialny jest łańcuch SRAM NX Eagle Powerlock 12s .
Przerzutka tylna SRAM GX

SRAM GX - sprawdzony napęd 1x12

Przerzutka tylna SRAM GX posiada sprawdzone technologie: X-HORIZON™, CAGE LOCK™, X-SYNC™, X-ACTUATION™ - tak samo jak dużo droższa SRAM XX1 Eagle. Jest to napęd jednorzędowy, który obsługuje kasetę 12-rzędów o rozpiętości 11-50T . Sram GX to napęd o bardzo dobrej kulturze pracy oraz precyzji charakterystycznej dla przerzutek SRAM'a. System CAGE LOCK™ pozwala na szybkie zablokowanie wózka przerzutki w pozycji „otwartej” i łatwy demontaż koła. Ponieważ jest to napęd 1-rzędowy, zęby przedniej zębatki zostały wyprofilowane w taki sposób aby pewnie trzymać łańcuch także podczas jazdy po wybojach. Dodatkowo 12-zębowe kółka przerzutki poprawiają stabilność pracy napędu.
silnik centralny w rowerze elektrycznym

Pełnia możliwości i precyzyjna kontrola

Dzięki silnikowi centralnemu Bosch Performance CX Smart System możesz dojechać praktycznie wszędzie. To najbardziej uniwersalny i porządany rodzaj silnika montowany w rowerach elektrycznych. Pracuje płynnie, ma większy moment obrotowy od napędów w piaście tylnego koła i jest od nich bardziej czuły. Szybko reaguje na ukształtowanie terenu i sposób w jaki pedałujemy. Dzięki temu, że przenosi moc na koło poprzez łańcuch to wspomaganie jest bardzo płynne. Po pewnym czasie przestajemy zauważać, że silnik nas wspomaga, tylko czujemy swoje większe możliwości. Synchronizacja jest po prostu idealna! Jazda na Lapierre OVERVOLT AM 7.7 do złudzenia przypomina jazdę na tradycyjnym rowerze, jednak jeździ się lżej. Silnik jest umieszczony nisko. Obniża to środek ciężkości roweru oraz korzystnie wpływa na zwrotność i kontrolę nad rowerem. Jednocześnie nie zmniejsza drastycznie prześwitu, tak potrzebnego podczas pokonywania większych przeszkód.
Rower elektryczny z silnikiem Bosch Performance CX Smart System - sklep

Najmocniejszy silnik Bosch’a w nowej odsłonie

Dzięki nowemu silnikowi Bosch Performance CX Smart System nie będziesz chciał zejść z tego roweru! Bosch CX Smart to najmocniejszy model silnika, tego producenta. Ta wersja jest wyposażona w standardową tarczę korby (zamiast małej tarczy i wewnętrznego przełożenia 2.5 x). Takie rozwiązanie sprawiło, że silnik pracuje jeszcze swobodniej i lżej. Wyjeżdżanie pod górę jest jeszcze prostsze za sprawą aż 85Nm momentu obrotowego. Bosch CX Smart System może wspomóc Cię nawet o 340% w najbardziej wymagających sytuacjach. Do dyspozycji mamy cztery tryby wspomagania oraz tryb automatyczny (eMTB), który inteligentnie monitoruje warunki jazdy i dobiera do nich moc wspomagania. To jednak nie wszystko. Tryb WALK (wspomaganie podczas prowadzenia roweru) także ma więcej mocy niż dotychczas! CX Smart System współpracuje z napędem 1x12 . Dzięki protokołowi komunikacji (wszystkie elementy systemu wspomagania rozmawiają ze sobą) masz do dyspozycji zupełnie nowe funkcjonalności. Pierwsza z nich to jazda bez konieczności montażu wyświetlacza. Umożliwia to przeniesienie elektroniki z wyświetlacza do LED Remote, który jest zamontowany na stałę. Kolejne funkcjonalności to aktualizacje oprogramowania sprzętowego Over The Air, współpraca z aplikacją Bosch Flow App, udostępnianie danych z wycieczki do Apple Health, a także dostosowanie momentu obrotowego osobno dla każdego z trybów wspomagania i wiele więcej. Bosch CX Smart System otwiera zupełnie nowe możliwości.
Rower elektryczny - akumulator wewnątrz ramy

Zasilanie z wnętrza ramy

Nowo zaprojektowana rama pozwoliła na umieszczenie akumulatora wewnątrz ramy. Dzięki temu Lapierre OVERVOLT AM 7.7 na pierwszy rzut oka, nie wygląda na elektryka. Bardzo pozytywnie wpłynęło to na wyważenie roweru, a także na ochronę akumulatora. Jest on bowiem dodatkowo osłonięty przed warunkami atmosferycznymi oraz uderzeniami. Rower pracuje na napięciu 36 V . W pełni naładowana bateria ( ) pozwala na przejechanie nawet kilometrów na raz! Można ją naładować w ramie oraz po wyjęciu z ramy za pomocą ładowarki dołączonej do zestawu. Zainteresowanych informacjami dotyczącymi akumulatorów w rowerach, elektrycznych zachęcamy do przeczytania artykułów w naszej bazie wiedzy.
Rower elektryczny wyświetlacz - Bosch LED

Mniej informacji, więcej bezpieczeństwa

Bosch LED wyświetla wyłącznie najważniejsze informacje i jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Pokazuje on stopień naładowania i poziom wspomagania. Pozostałe informacje dostępne są dzięki aplikacji eBike Flow (iOS / Android). Możliwe jest także aktualizowanie oprogramowania. Pomimo niewielkich rozmiarów posiada aż 5 przycisków: strzałkę w lewo i prawo, plus, minus oraz ON/OFF.
Hamulec tarczowy Sram Guide RE

Lekkie, super mocne hamulce 4-tłoczkowe SRAM

Sram Guide RE to lekkie i mocne, 4-tłoczkowe hamulce hydrauliczne. Ich klamka została zaprojektowana, aby zatrzymać rower jednym palcem! Ustawienie odległości klamki od kierownicy, można regulować bez użycia narzędzi, dzięki Reach Adjust. Zbiorniczek wyrównawczy DOT'a (Piggy Reservoir) umożliwia łatwe odpowietrzanie. Zastosowanie Timing Port Closure – sprawia, że po naciśnięciu klamki, ciśnienie w układzie zwiększa się. Sprawia to, że hamulce są niezwykle sprawne (duża moc) i dają genialne wyczucie (modulacji) siły hamowania.
Przedni amortyzator

Pełna amortyzacja dla największej wygody i prędkości

Przednia amortyzacja powietrzna sprawia, że jazda rowerem staje się bardziej komfortowa. Podwójna amortyzacja to już czysta przyjemność. Przedni amortyzator (RockShox ZEB Charger R ) pozwala na szybszą jazdę po nierównej drodze oraz podczas zjeżdżania w dół. Możliwa jest niezależna regulacja obu amortyzatorów.
Tylny amortyzator

Damper z prawdziwego zdarzenia

Tylny amortyzator (RockShox Deluxe Select R ) w rowerze Lapierre OVERVOLT AM 7.7 doskonale pomaga w tłumieniu nierówności oraz kamieni i korzeni podczas jazdy w terenie. Pozwala to zwiększyć średnią prędkość zjazdu lub poprawić komfort jazdy gdy jedziemy wyboistą drogą. Dzięki podwójnej amortyzacji będziesz mógł robić na rowerze rzeczy, o których wcześniej nawet nie pomyślałeś! Zawieszenie posiada 170 mm skoku.
Manetka gazu w rowerze elektrycznym

Funkcja WALK do 6 km/h

Rower Lapierre OVERVOLT AM 7.7 posiada funkcję wspomagania do prędkości 6 km/h. Nazywana jest trybem WALK. Jest bardzo przydatna podczas prowadzenia roweru. Działa zarówno na płaskim terenie, jak również podczas prowadzenia pod wzniesienie czy na rampie rowerowej.
sztyca pneumatyczna

Właściwa wysokość siodełka? Zawsze!

Stromy podjazd, szybki zjazd. Powtórka. To chleb codzienny rowerów górskich. Aby najefektywniej wykorzystać moc naszych mięśni, siodełko musi być ustawione odpowiednio wysoko. Aby uzyskać lepszą kontrolę nad rowerem podczas zjazdu, trzeba je odpowiednio obniżyć. Gdybyś miał to robić ręcznie, za pomocą kluczy, to spędzał byś tyle samo czasu z kluczem w ręku co na szlaku. Niby można, tylko po co? Przecież można lepiej! Właśnie taki problem rozwiązuje sztyca regulowana (ang. dropper), w którą został wyposażony ten rower. Dzięki niej podnoszenie i opuszczanie siodełka jest łatwe, płynne i może odbywać się w trakcie jazdy. Co najważniejsze: bez użycia narzędzi! Zrobisz to za pomocą manetki zainstalowanej na kierownicy, a wewnętrzna budowa sztycy nie pozwala na obracanie się siodełka. Każdy kto choć raz spróbował jeździć rowerem ze sztycą regulowaną nie chce wracać do czasów gdy jej nie miał!
YouTube video

Specyfikacja
Rozmiar ramy 47 cm (L)
Koło 29 cali
Wspomaganie elektryczne do 25 km/h
Jazda bez pedałowania Tak (do 6km/h - tryb walk)
Typ roweru All Mountain, MTB, Full
Materiał ramy Aluminium 6061
Napięcie 36 V
Moc znamionowa 250 W
Umiejscowienie silnika Centralny
Marka silnika Bosch
Model silnika Bosch Performance CX Smart System
Umiejscowienie baterii wewnątrz ramy
Technologia wykonania baterii litowo-jonowa
Wspomaganie jazdy 4-stopniowe
Model wyświetlacza Bosch LED
Sposób zmiany biegów mechanicznie
Ilość biegów 1x12
Przerzutka tył SRAM GX Lunar
Rodzaj tylnej przerzutki zewnętrzna
Manetki SRAM NX Single click Eagle
Model kasety / wolnobiegu SRAM PG1230 Eagle
Ilość zębów 11-50T
Korba E13 E-spec+ alloy 160mm (S/M) / 165mm (L/XL) + SRAM Eagle steel ring 34T
Łańcuch SRAM NX Eagle Powerlock 12s
łańcuch / pasek łańcuch
Rodzaj hamulca hydrauliczny, tarczowy
Model hamulców SRAM GUIDE RE
Hamulce 4-tłoczkowe
Rozmiar tarczy hamulca 220 mm / 200 mm
Opony Maxxis, front: 29x2.5 WT Assegai, 60TPI, EXO+, 3C MaxxGrip, TR / rear: 27.5x2.8 Minion DHR II 60TPI, EXO+, 3C Maxxterra, TR / Maxxis, front: 29x2.5 WT Assegai, 60TPI, EXO+, 3C MaxxGrip, TR / rear: 27.5x2.8 Minion DHR II 60TPI, EXO+, 3C Maxxterra, TR
Amortyzacja Przód i tył
Sposób amortyzacji powietrzna
Skok amortyzatora 170 mm
Widelec RockShox ZEB Charger R
Model tylnego amortyzatora RockShox Deluxe Select R
Kierownica Lapierre alloy 6061DB, Width: 780mm, Rise: 15mm (S/M), Width: 780mm, Rise: 30mm (L/XL), Ø: 31.8mm
Regulowany mostek Nie
Sztyca Lapierre dropper, Ø: 31.6mm, travel 100mm (S), 130mm (M), 150mm (L/XL) + MMX Remote
Siodełko rowerowe Fizik Terra Aidon X5 145mm
Wyposażenie dodatkowe sztyca regulowana (dropper)

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 - Opinie

Ocena Klientów (0 opinii): 0 na 5

*Zakup produktu przez osobę wystawiającą opinię nie jest przez nas weryfikowany

Oceń produkt Lapierre OVERVOLT AM 7.7

Dodając opinię postaraj się opisać rzetelnie produkt. Opinie zawierające reklamy innych stron oraz treści niedozwolone nie będą zamieszczane.

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 L

Transport gratis
wysyłka w 24h
23 999 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 23 999 zł

Promocja tylko do 10-03-2024
  • Rozmiar ramy:  47 cm (L)

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

Transport gratis
wysyłka w 24h
25 199 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 25 199 zł

Promocja tylko do 10-03-2024 1 25995 zł x 20 rat 0%
  • Rozmiar ramy:  43 cm (M)

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 S

dostępny w około 10 dni
27 299 zł
  • Rozmiar ramy:  39 cm (S)

Niedostępny. Lapierre OVERVOLT AM 7.7 XL

Haibike AllMtn 3 silver surf XL

Haibike AllMtn 3 silver surf XL

wysyłka w 24h
21 499 zł
Cena katalogowa: 26 599 zł

Poprzednio najtaniej: 21 499 zł

tylko do 10-03-2024
Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

wysyłka w 24h
25 199 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 25 199 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike HYBE 9 M

Haibike HYBE 9 M

wysyłka w 24h
32 999 zł
Cena katalogowa: 37 999 zł

Poprzednio najtaniej: 32 999 zł

tylko do 10-03-2024

Dlaczego warto kupić rower w MocneRowery.PL?

Jesteśmy najlepsi. Oto najważniejsze powody:

Nr1 wpolsce
Najlepszy sklep z rowerami elektrycznymi w Polsce
Wysylka 24h
Wysyłka roweru w 24 godziny
Zwrot 21dni
Czas na zwrot nieużywanego roweru wynosi aż 21 dni
SSL polaczenie
Bezpieczne, szyfrowane połączenie ze sklepem
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa kurierem oraz dowóz na terenie Krakowa
Ikony
Przetestuj rower w naszych sklepach stacjonarnych
Platnosc gotowka
Płatność gotówką przy odbiorze lub przelewem
Serwis zerowy
Serwis zerowy każdego roweru przed wysłaniem
Klienci którzy obejrzeli Lapierre OVERVOLT AM 7.7, widzieli również:
Lapierre OVERVOLT AM 6.7

Lapierre OVERVOLT AM 6.7

wysyłka w 24h
od 23 199 zł
Cena katalogowa: 24 499 zł

Poprzednio najtaniej: 23 199 zł

tylko do 10-03-2024
GHOST E-ASX 160 Universal AL

GHOST E-ASX 160 Universal AL

wysyłka w 24h
od 20 225 zł
Cena katalogowa: 23 099 zł

Poprzednio najtaniej: 20 225 zł

tylko do 10-03-2024
GHOST E-RIOT Trail AM AL Essential

GHOST E-RIOT Trail AM AL Essential

wysyłka w 24h
od 18 999 zł
Cena katalogowa: 24 699 zł

Poprzednio najtaniej: 19 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike NDURO 7

Haibike NDURO 7

wysyłka w 24h
od 27 999 zł
Cena katalogowa: 30 899 zł

Poprzednio najtaniej: 22 731 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike ALLTRAIL 3 black

Haibike ALLTRAIL 3 black

wysyłka w 24h
od 16 999 zł
Cena katalogowa: 21 899 zł

Poprzednio najtaniej: 16 999 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike AllMtn 10

Haibike AllMtn 10

wysyłka w 24h
od 29 999 zł
Cena katalogowa: 34 699 zł

Poprzednio najtaniej: 25 543 zł

tylko do 10-03-2024