12 422 84 00 tel 12 306 73 62 Kontakt Pn-Pt: 10-18 Sob: 10-14
Koszyk 0
Niedostępny. Zobacz rekomendowane produkty:
Lapierre OVERVOLT AM 7.7 L

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 L

wysyłka w 24h
23 999 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 23 999 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike AllMtn 5 L

Haibike AllMtn 5 L

wysyłka w 24h
25 725 zł
Cena katalogowa: 30 399 zł
GHOST E-ASX 160 Universal AL L

GHOST E-ASX 160 Universal AL L

wysyłka w 24h
20 999 zł
Cena katalogowa: 23 099 zł

Poprzednio najtaniej: 20 999 zł

tylko do 10-03-2024

Lapierre OVERVOLT AM 75th S

LORNA390
niedostępny
Regulacja roweru

Lapierre

lub zadzwoń i zamów: 669 175 126

Lapierre OVERVOLT AM 75th

Wspomaganie elektryczne do 25 km/h

Wspomaganie do 25 km/h

Napęd elektryczny w rowerze Lapierre OVERVOLT AM 75th jest aktywny do prędkości 25 km/h podczas pedałowania i dzięki temu spełnia przepisy ruchu drogowego. Możliwe jest poruszanie się ze wspomaganiem, wyłącznie do tej prędkości. To bezpieczna i komfortowa prędkość, zwłaszcza podczas poruszania się po mieście. Po jej przekroczeniu, rozpędzanie roweru jest możliwe, jednak bez wsparcia silnika. Rower nie zwalnia i nie hamuje samoczynnie. Naturalnie, w dowolnym momencie możliwa jest dezaktywacja wspomagania oraz poruszanie się rowerem bez wsparcia silnika. Dzięki temu, rower jest uniwersalny. Można jechać na nim z minimalnym wysiłkiem lub zrobić trening. Bądź też szybko podjechać pod górę i szybko z niej zjechać.

Full ze sportowym zacięciem

Lapierre OVERVOLT AM 75th to rower elektryczny z kategorii All Mountain. Pełne zawieszenie o skoku 170 mm oraz kąt główki ramy , a także koła w rozmiarze 27,5 cala, 29 cali sprawiają, że pozycja na tym rowerze po prostu pozwala skupić się na jeździe. Na Lapierre OVERVOLT AM 75th pokonasz długie techniczne podjazdy, a zjazdy dostarczą dużo wrażeń i radości. Rower prowadzi się bardzo pewnie i stabilnie, a jednocześnie szybko skręci tam gdzie chcesz. Ilość przełożeń (1x12 ) została dobrana w taki sposób, że można na nim podjechać strome podjazdy, a po włączeniu najmocniejszego trybu wspomagania, nawet niemożliwe do pokonania podjazdy, staną się osiągalne.
Przerzutka mechaniczna

Dobry napęd w rowerze, to rzecz najważniejsza

Lapierre OVERVOLT AM 75th posiada 1x12 biegów. Za zmianę biegów odpowiedzialna jest tylna przerzutka SRAM X01 Eagle , zębatka tylna Sram XG1275 Eagle 10-52T i korba E13 E-spec+ Carbon 160 (S/M) / 165mm (L/XL) + Sram Eagle Steel Ring 34T . Za przeniesienie napędu na tylne koło odpowiedzialny jest łańcuch SRAM XX1 Black Eagle Powerlock .
Przerzutka tylna SRAM X01 Eagle AXS

SRAM X01 Eagle AXS - górski, napęd bezprzewodowy (1x12 )

SRAM X01 Eagle AXS została zaprojektowana od początku jako napęd elektryczny i powstała z myślą o wymagających kolarzach E-MTB / Enduro / XC. Zastosowanie silnika do zmiany biegów przekłada się na sprawniejszą, dokładniejszą oraz szybszą zmianę przełożeń. Regulacja przełożeń, także jest szybsza, niż w jej mechanicznym odpowiedniku. Można ją łatwo dostroić i dopasować do własnych preferencji. Wystarczy zainstalować aplikację Sram AXS (iOS/Android). Krótszy o 10 mm wózek zwiększa prześwit od ziemi, co zmniejsza szansę na uszkodzenie podczas użytkowania w terenie lub upadku. Komunikacja między manetką, a przerzutką odbywa się bezprzewodowo. Wykorzystano do tego 3 protokoły komunikacji: Bluetooth LE (1) do konfiguracji za pomocą aplikacji mobilnej, Airea (2) - szyfrowany kluczem 128-bit, do komunikacji między manetkami, a przerzutkami oraz sztycą regulowaną. ANT+ (3) używany do komunikacji z ekranem / komputerem GPS, w celu wyświetlenia aktualnych informacji o danym przełożeniu. Przerzutka SRAM X01 jest odporna na wodę i kurz (norma IP69K). Bateria jest wyposażona w diodę informującą o stanie naładowania. Kolor zielony oznacza, że jest pełna lub prawie pełna, a czerwony to około 50% lub mniej, natomiast gdy zacznie migać na czerwono, należy ją niezwłocznie naładować.
silnik centralny w rowerze elektrycznym

Pełnia możliwości i precyzyjna kontrola

Dzięki silnikowi centralnemu Bosch Performance CX Smart System możesz dojechać praktycznie wszędzie. To najbardziej uniwersalny i porządany rodzaj silnika montowany w rowerach elektrycznych. Pracuje płynnie, ma większy moment obrotowy od napędów w piaście tylnego koła i jest od nich bardziej czuły. Szybko reaguje na ukształtowanie terenu i sposób w jaki pedałujemy. Dzięki temu, że przenosi moc na koło poprzez łańcuch to wspomaganie jest bardzo płynne. Po pewnym czasie przestajemy zauważać, że silnik nas wspomaga, tylko czujemy swoje większe możliwości. Synchronizacja jest po prostu idealna! Jazda na Lapierre OVERVOLT AM 75th do złudzenia przypomina jazdę na tradycyjnym rowerze, jednak jeździ się lżej. Silnik jest umieszczony nisko. Obniża to środek ciężkości roweru oraz korzystnie wpływa na zwrotność i kontrolę nad rowerem. Jednocześnie nie zmniejsza drastycznie prześwitu, tak potrzebnego podczas pokonywania większych przeszkód.
Rower elektryczny z silnikiem Bosch Performance CX Smart System - sklep

Najmocniejszy silnik Bosch’a w nowej odsłonie

Dzięki nowemu silnikowi Bosch Performance CX Smart System nie będziesz chciał zejść z tego roweru! Bosch CX Smart to najmocniejszy model silnika, tego producenta. Ta wersja jest wyposażona w standardową tarczę korby (zamiast małej tarczy i wewnętrznego przełożenia 2.5 x). Takie rozwiązanie sprawiło, że silnik pracuje jeszcze swobodniej i lżej. Wyjeżdżanie pod górę jest jeszcze prostsze za sprawą aż 85Nm momentu obrotowego. Bosch CX Smart System może wspomóc Cię nawet o 340% w najbardziej wymagających sytuacjach. Do dyspozycji mamy cztery tryby wspomagania oraz tryb automatyczny (eMTB), który inteligentnie monitoruje warunki jazdy i dobiera do nich moc wspomagania. To jednak nie wszystko. Tryb WALK (wspomaganie podczas prowadzenia roweru) także ma więcej mocy niż dotychczas! CX Smart System współpracuje z napędem 1x12 . Dzięki protokołowi komunikacji (wszystkie elementy systemu wspomagania rozmawiają ze sobą) masz do dyspozycji zupełnie nowe funkcjonalności. Pierwsza z nich to jazda bez konieczności montażu wyświetlacza. Umożliwia to przeniesienie elektroniki z wyświetlacza do LED Remote, który jest zamontowany na stałę. Kolejne funkcjonalności to aktualizacje oprogramowania sprzętowego Over The Air, współpraca z aplikacją Bosch Flow App, udostępnianie danych z wycieczki do Apple Health, a także dostosowanie momentu obrotowego osobno dla każdego z trybów wspomagania i wiele więcej. Bosch CX Smart System otwiera zupełnie nowe możliwości.
Ładowarka Bosch 4A do roweru elektrycznego Bosch

Kilka godzin albo mniej

Lapierre OVERVOLT AM 75th został wyposażony w mocną ładowarkę Bosch 4A. Waży około 800 gramów, dlatego można ją łatwo zabrać ze sobą na rower. Żywotność baterii wynosi około 700 – 800 cykli. Po tym czasie akumulator powinien posiadać około 60 – 80 % oryginalnej pojemności. Zainteresowanych tym tematem, odsyłamy do artykułów w Bazie Wiedzy. Naładowanie akumulatora 750 Wh do poziomu 100% trwa mniej niż 6 godzin!
Rower elektryczny - akumulator wewnątrz ramy

Zasilanie z wnętrza ramy

Nowo zaprojektowana rama pozwoliła na umieszczenie akumulatora wewnątrz ramy. Dzięki temu Lapierre OVERVOLT AM 75th na pierwszy rzut oka, nie wygląda na elektryka. Bardzo pozytywnie wpłynęło to na wyważenie roweru, a także na ochronę akumulatora. Jest on bowiem dodatkowo osłonięty przed warunkami atmosferycznymi oraz uderzeniami. Rower pracuje na napięciu 36 V . W pełni naładowana bateria (750 Wh ) pozwala na przejechanie nawet do 150 kilometrów na raz! Można ją naładować w ramie oraz po wyjęciu z ramy za pomocą ładowarki dołączonej do zestawu. Zainteresowanych informacjami dotyczącymi akumulatorów w rowerach, elektrycznych zachęcamy do przeczytania artykułów w naszej bazie wiedzy.
Rower elektryczny - Bosch Kiox wyświetlacz

Wyświetlacz Kiox Smart System

Bosch Kiox 300 to wyświetlacz zaprojektowany z myślą o łączności. Wchodzi w skład nowej serii inteligentnych produktów Bosch "The Smart System". Dzięki aktualizacjom over-the-air Kiox 300 zawsze posiada aktualne oprogramowanie. Pomimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo czytelny w pełnym słońcu. Oczywiście wyświetlacz jest w kolorowy. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu wyświetlacz nie posiada przycisków w swojej obudowie oraz jest od niego mniejszy. Do obsługi funkcji służy panel LED z 5 przyciskami, umieszczony po lewej stronie kierownicy. Dzieki temu, po raz pierwszy wspomagania można używać także bez wyświetlacza! Panel LED pokazuje stopień naładowania i poziom wspomagania.
Hamulec tarczowy hydrauliczny

Pełna kontrola nad mocą hamowania

Tarczowe hamulce hydrauliczne SRAM Code RSC nie boją się deszczu oraz trudnych warunków. Będą hamować mocniej i pewniej niż inne konstrukcje, a do tego nie zużyją obręczy! Zastosowanie płynu zamiast linki umożliwia płynną regulację siły hamowania co wypływa na bezpieczeństwo. Ponadto klocki w hamulcach tarczowych wystarczają na dłużej co obniża koszt użytkowania roweru.
FOX 38

FOX 38 Float Performance

FOX 38 Float Performance to bezkompromisowy amortyzator stworzony z myślą o szybkiej, agresywnej i płynnej jeździe, w najtrudniejszym terenie. Amortyzator cechuje duża wytrzymałość, kultura pracy oraz niezawodność. Liczba w nazwie, wskazuje na grubość goleni górnych (38mm). Daje to niespotykaną sztywność, nawet podczas ekstremalnie szybkiej jazdy po głazach czy dużej ilości korzeni. Dzięki zastosowaniu tłumika Grip / Grip2 wyposażonego w regulację szybkiej i wolnej kompresji, tłumienia powrotu, a także sprężyny powietrznej FLOAT EVOL, amortyzator można dopasować do swoich wymagań jak i terenu w którym jeździmy – z ekstremalną precyzją. Koło zamontowane jest na sztywną oś, z użyciem systemu FLOAT AXLE, który zmniejsza tarcie w porównaniu ze zwykłym mocowaniem. Skok amortyzatora wynosi: 170 mm i współpracuje on z kołami w rozmiarze 27,5 cala, 29 cali .
Manetka gazu w rowerze elektrycznym

Funkcja WALK do 6 km/h

Rower Lapierre OVERVOLT AM 75th posiada funkcję wspomagania do prędkości 6 km/h. Nazywana jest trybem WALK. Jest bardzo przydatna podczas prowadzenia roweru. Działa zarówno na płaskim terenie, jak również podczas prowadzenia pod wzniesienie czy na rampie rowerowej.
sztyca pneumatyczna

Właściwa wysokość siodełka? Zawsze!

Stromy podjazd, szybki zjazd. Powtórka. To chleb codzienny rowerów górskich. Aby najefektywniej wykorzystać moc naszych mięśni, siodełko musi być ustawione odpowiednio wysoko. Aby uzyskać lepszą kontrolę nad rowerem podczas zjazdu, trzeba je odpowiednio obniżyć. Gdybyś miał to robić ręcznie, za pomocą kluczy, to spędzał byś tyle samo czasu z kluczem w ręku co na szlaku. Niby można, tylko po co? Przecież można lepiej! Właśnie taki problem rozwiązuje sztyca regulowana (ang. dropper), w którą został wyposażony ten rower. Dzięki niej podnoszenie i opuszczanie siodełka jest łatwe, płynne i może odbywać się w trakcie jazdy. Co najważniejsze: bez użycia narzędzi! Zrobisz to za pomocą manetki zainstalowanej na kierownicy, a wewnętrzna budowa sztycy nie pozwala na obracanie się siodełka. Każdy kto choć raz spróbował jeździć rowerem ze sztycą regulowaną nie chce wracać do czasów gdy jej nie miał!
YouTube video

Specyfikacja
Rozmiar ramy 39 cm (S)
Koło 27,5 cala, 29 cali
Kolor roweru black/gold
Wspomaganie elektryczne do 25 km/h
Jazda bez pedałowania Tak (do 6km/h - tryb walk)
Typ roweru All Mountain, Full, Fatbike
Materiał ramy Supreme 5 alloy (UDH Dropout)
Napięcie 36 V
Moc znamionowa 250 W
Umiejscowienie silnika Centralny
Marka silnika Bosch
Model silnika Bosch Performance CX Smart System
Zasięg [km] do 150
Umiejscowienie baterii wewnątrz ramy
Pojemność baterii [Wh] 750 Wh
Ładowarka Bosch 4A
Technologia wykonania baterii litowo-jonowa
Wspomaganie jazdy 4-stopniowe
Model wyświetlacza Bosch Kiox 300
Port ładowania USB Tak
Sposób zmiany biegów mechanicznie
Ilość biegów 1x12
Przerzutka tył SRAM X01 Eagle
Rodzaj tylnej przerzutki zewnętrzna
Manetki SRAM X01 Single click Eagle
Model kasety / wolnobiegu Sram XG1275 Eagle
Ilość zębów 10-52T
Korba E13 E-spec+ Carbon 160 (S/M) / 165mm (L/XL) + Sram Eagle Steel Ring 34T
Łańcuch SRAM XX1 Black Eagle Powerlock
łańcuch / pasek łańcuch
Rodzaj hamulca hydrauliczny, tarczowy
Model hamulców SRAM Code RSC
Hamulce 4-tłoczkowe
Rozmiar tarczy hamulca 220 mm / 200 mm
Koła Mavic E-DEEMAX S 75th front: 622x30, rear: 584x35 XD driver Tubeless Ready
Opony Maxxis, front: 29x2.5 WT Assegai, 60TPI, EXO+, 3C MaxxGrip, TR / rear: 27.5x2.8 Minion DHR II 60TPI, EXO+, 3C Maxxterra, TR
Amortyzacja Przód
Sposób amortyzacji powietrzna
Skok amortyzatora 170 mm
Widelec Fox 38 Float Performance 29'' 15x110, 170mm travel, 44mm offset / 3-position lever
Model tylnego amortyzatora Fox Float X Performance 230x60mm 2-position leverFox Float X Performance 230x60mm 2-position lever
Kierownica Race Face SIXC Carbon W: 785mm R: 19mm Ø: 31.8mm
Regulowany mostek Nie
Mostek Lapierre CNC Ø: 31.8mm L: 40mm(S,M) 45mm(L,XL)
Sztyca JD Dropper “Rad Travel Adjust” Ø: 31.6mm Travel: 125mm(S) 150mm(M) 170mm (L/XL)
Siodełko rowerowe Fizik Terra Aidon X3 145mm
Pedały VP VPE-527
Wyposażenie dodatkowe sztyca regulowana (dropper)

Lapierre OVERVOLT AM 75th - Opinie

Ocena Klientów (0 opinii): 0 na 5

*Zakup produktu przez osobę wystawiającą opinię nie jest przez nas weryfikowany

Oceń produkt Lapierre OVERVOLT AM 75th

Dodając opinię postaraj się opisać rzetelnie produkt. Opinie zawierające reklamy innych stron oraz treści niedozwolone nie będą zamieszczane.

Niedostępny. Lapierre OVERVOLT AM 75th S

GHOST E-ASX 160 Advanced AL S

GHOST E-ASX 160 Advanced AL S

wysyłka w 24h
23 499 zł
Cena katalogowa: 26 899 zł

Poprzednio najtaniej: 23 499 zł

tylko do 10-03-2024
GHOST E-TERU B Universal S

GHOST E-TERU B Universal S

wysyłka w 24h
13 449 zł
Cena katalogowa: 16 699 zł

Poprzednio najtaniej: 12 479 zł

tylko do 10-03-2024
Winora Yucatan X12 Low 38 cm

Winora Yucatan X12 Low 38 cm

wysyłka w 24h
16 499 zł
Cena katalogowa: 19 999 zł

Poprzednio najtaniej: 14 734 zł

tylko do 10-03-2024

Niedostępny. Lapierre OVERVOLT AM 75th M

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

Lapierre OVERVOLT AM 7.7 M

wysyłka w 24h
25 199 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 25 199 zł

tylko do 10-03-2024
KTM MACINA Prowler Elite

KTM MACINA Prowler Elite

wysyłka w 24h
29 999 zł
Cena katalogowa: 32 799 zł

Poprzednio najtaniej: 29 999 zł

tylko do 10-03-2024
KTM MACINA Kapoho Master M

KTM MACINA Kapoho Master M

wysyłka w 24h
33 499 zł
Cena katalogowa: 36 499 zł

Poprzednio najtaniej: 33 499 zł

tylko do 10-03-2024

Niedostępny. Lapierre OVERVOLT AM 75th L

Haibike AllMtn 5 L

Haibike AllMtn 5 L

wysyłka w 24h
25 725 zł
Cena katalogowa: 30 399 zł
Haibike AllMtn 7 L

Haibike AllMtn 7 L

wysyłka w 24h
25 499 zł
Cena katalogowa: 31 399 zł

Poprzednio najtaniej: 23 121 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike AllMtn 7 Red

Haibike AllMtn 7 Red

wysyłka w 24h
24 499 zł
Cena katalogowa: 31 399 zł

Poprzednio najtaniej: 24 499 zł

tylko do 10-03-2024

Niedostępny. Lapierre OVERVOLT AM 75th XL

Haibike AllMtn 5 L

Haibike AllMtn 5 L

wysyłka w 24h
25 725 zł
Cena katalogowa: 30 399 zł
GHOST E-ASX 160 Universal AL L

GHOST E-ASX 160 Universal AL L

wysyłka w 24h
20 999 zł
Cena katalogowa: 23 099 zł

Poprzednio najtaniej: 20 999 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike AllMtn 7 L

Haibike AllMtn 7 L

wysyłka w 24h
25 499 zł
Cena katalogowa: 31 399 zł

Poprzednio najtaniej: 23 121 zł

tylko do 10-03-2024

Dlaczego warto kupić rower w MocneRowery.PL?

Jesteśmy najlepsi. Oto najważniejsze powody:

Nr1 wpolsce
Najlepszy sklep z rowerami elektrycznymi w Polsce
Wysylka 24h
Wysyłka roweru w 24 godziny
Zwrot 21dni
Czas na zwrot nieużywanego roweru wynosi aż 21 dni
SSL polaczenie
Bezpieczne, szyfrowane połączenie ze sklepem
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa kurierem oraz dowóz na terenie Krakowa
Ikony
Przetestuj rower w naszych sklepach stacjonarnych
Platnosc gotowka
Płatność gotówką przy odbiorze lub przelewem
Serwis zerowy
Serwis zerowy każdego roweru przed wysłaniem
Produkty rekomendowane:
Lapierre OVERVOLT AM 7.7

Lapierre OVERVOLT AM 7.7

wysyłka w 24h
od 23 999 zł
Cena katalogowa: 27 299 zł

Poprzednio najtaniej: 23 999 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike HYBE 9

Haibike HYBE 9

wysyłka w 24h
32 999 zł
Cena katalogowa: 37 999 zł

Poprzednio najtaniej: 32 999 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike AllMtn 5

Haibike AllMtn 5

wysyłka w 24h
25 725 zł
Cena katalogowa: 30 399 zł

Poprzednio najtaniej: 25 725 zł

tylko do 10-03-2024
GHOST E-ASX 160 Universal AL

GHOST E-ASX 160 Universal AL

wysyłka w 24h
od 20 225 zł
Cena katalogowa: 23 099 zł

Poprzednio najtaniej: 20 225 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike AllMtn 7

Haibike AllMtn 7

wysyłka w 24h
25 499 zł
Cena katalogowa: 31 399 zł

Poprzednio najtaniej: 23 121 zł

tylko do 10-03-2024
Haibike AllMtn 7 Red

Haibike AllMtn 7 Red

wysyłka w 24h
24 499 zł
Cena katalogowa: 31 399 zł

Poprzednio najtaniej: 24 499 zł

tylko do 10-03-2024