Koszyk 0

KTM MACINA Prowler Prestige L

08898 • 023301108
Transport gratis
wysyłka w 24h
42 499 zł
Cena katalogowa: 44 499 zł

Poprzednio najtaniej: 44 499 zł

Promocja tylko do 31-12-2023
Rozmiar
L M XL
Regulacja roweru

KTM

lub zadzwoń i zamów: 669 175 126

KTM MACINA Prowler Prestige

Wspomaganie elektryczne do 25 km/h

Wspomaganie do 25 km/h

Napęd elektryczny w rowerze KTM MACINA Prowler Prestige jest aktywny do prędkości 25 km/h podczas pedałowania i dzięki temu spełnia przepisy ruchu drogowego. Możliwe jest poruszanie się ze wspomaganiem, wyłącznie do tej prędkości. To bezpieczna i komfortowa prędkość, zwłaszcza podczas poruszania się po mieście. Po jej przekroczeniu, rozpędzanie roweru jest możliwe, jednak bez wsparcia silnika. Rower nie zwalnia i nie hamuje samoczynnie. Naturalnie, w dowolnym momencie możliwa jest dezaktywacja wspomagania oraz poruszanie się rowerem bez wsparcia silnika. Dzięki temu, rower jest uniwersalny. Można jechać na nim z minimalnym wysiłkiem lub zrobić trening. Bądź też szybko podjechać pod górę i szybko z niej zjechać.
Rower z ramą karbonową

Rama wykonana z karbonu

Rama roweru została wykonana z włókna węglowego. Wykorzystanie tego materiału umożliwia stworzenie bardzo lekkiej i wytrzymałej ramy o nietypowym kształcie. Carbon jest ręcznie układany w formie, co umożliwia miejscowe wzmocnienie konstrukcji oraz łatwiejsze uzyskanie skomplikowanego kształtu. Kolejnym atutem jest brak widocznych spawów, występujących w tanich, aluminiowych rowerach. Włókno karbonowe, dzięki swej sprężystości lepiej tłumi drgania, a jednocześnie jest odporne na uderzenia np. kamienii. Rama karbonowa o tej samej wytrzymałości jest (wyraźnie) lżejsza, niż jej aluminiowy odpowiednik.

Full ze sportowym zacięciem

KTM MACINA Prowler Prestige to rower elektryczny z kategorii All Mountain. Pełne zawieszenie o skoku 180 mm oraz kąt główki ramy , a także koła w rozmiarze 29 cali sprawiają, że pozycja na tym rowerze po prostu pozwala skupić się na jeździe. Na KTM MACINA Prowler Prestige pokonasz długie techniczne podjazdy, a zjazdy dostarczą dużo wrażeń i radości. Rower prowadzi się bardzo pewnie i stabilnie, a jednocześnie szybko skręci tam gdzie chcesz. Ilość przełożeń (1x12 ) została dobrana w taki sposób, że można na nim podjechać strome podjazdy, a po włączeniu najmocniejszego trybu wspomagania, nawet niemożliwe do pokonania podjazdy, staną się osiągalne.
Przerzutka elektryczna

Elektryczna zmiana biegów

Rower KTM MACINA Prowler Prestige posiada 1x12 biegów sterowanych elektrycznie . Przerzutka tylna SRAM GX Eagle AXS została wyposażona w silnik elektryczny, który zmienia przełożenia płynniej i szybciej niż przerzutka na linkę. Jest także mniej podatna na rozregulowanie. Obsługuje ona zębatkę SRAM GX Eagle XG-1275 10-52T . Z przodu zamontowano korbę SRAM X-Sync 2 Eagle 36T DM , a za przeniesienie napędu na tylne koło odpowiedzialny jest łańcuch SRAM NX Eagle .
Przerzutka tylna w rowerze elektrycznym

Lekka i prosta w obsłudze przerzutka

W rowerze KTM MACINA Prowler Prestige zamontowana została przerzutka zewnętrzna SRAM GX Eagle AXS , która umożliwia zmianę biegów i regulację. Ponieważ obsługuje zewnętrzne zębatki, to możliwa jest zmiana zestopniowania przełożeń. W zależności od potrzeb użytkownika. Dodatkowo przerzutka zewnętrzna jest dość lekka, a jej konerwacja i regulacja jest nieskomplikowana.
silnik centralny w rowerze elektrycznym

Pełnia możliwości i precyzyjna kontrola

Dzięki silnikowi centralnemu Bosch Performance CX Smart System możesz dojechać praktycznie wszędzie. To najbardziej uniwersalny i porządany rodzaj silnika montowany w rowerach elektrycznych. Pracuje płynnie, ma większy moment obrotowy od napędów w piaście tylnego koła i jest od nich bardziej czuły. Szybko reaguje na ukształtowanie terenu i sposób w jaki pedałujemy. Dzięki temu, że przenosi moc na koło poprzez łańcuch to wspomaganie jest bardzo płynne. Po pewnym czasie przestajemy zauważać, że silnik nas wspomaga, tylko czujemy swoje większe możliwości. Synchronizacja jest po prostu idealna! Jazda na KTM MACINA Prowler Prestige do złudzenia przypomina jazdę na tradycyjnym rowerze, jednak jeździ się lżej. Silnik jest umieszczony nisko. Obniża to środek ciężkości roweru oraz korzystnie wpływa na zwrotność i kontrolę nad rowerem. Jednocześnie nie zmniejsza drastycznie prześwitu, tak potrzebnego podczas pokonywania większych przeszkód.
Rower elektryczny z silnikiem Bosch Performance CX Smart System - sklep

Najmocniejszy silnik Bosch’a w nowej odsłonie

Dzięki nowemu silnikowi Bosch Performance CX Smart System nie będziesz chciał zejść z tego roweru! Bosch CX Smart to najmocniejszy model silnika, tego producenta. Ta wersja jest wyposażona w standardową tarczę korby (zamiast małej tarczy i wewnętrznego przełożenia 2.5 x). Takie rozwiązanie sprawiło, że silnik pracuje jeszcze swobodniej i lżej. Wyjeżdżanie pod górę jest jeszcze prostsze za sprawą aż 85Nm momentu obrotowego. Bosch CX Smart System może wspomóc Cię nawet o 340% w najbardziej wymagających sytuacjach. Do dyspozycji mamy cztery tryby wspomagania oraz tryb automatyczny (eMTB), który inteligentnie monitoruje warunki jazdy i dobiera do nich moc wspomagania. To jednak nie wszystko. Tryb WALK (wspomaganie podczas prowadzenia roweru) także ma więcej mocy niż dotychczas! CX Smart System współpracuje z napędem 1x12 . Dzięki protokołowi komunikacji (wszystkie elementy systemu wspomagania rozmawiają ze sobą) masz do dyspozycji zupełnie nowe funkcjonalności. Pierwsza z nich to jazda bez konieczności montażu wyświetlacza. Umożliwia to przeniesienie elektroniki z wyświetlacza do LED Remote, który jest zamontowany na stałę. Kolejne funkcjonalności to aktualizacje oprogramowania sprzętowego Over The Air, współpraca z aplikacją Bosch Flow App, udostępnianie danych z wycieczki do Apple Health, a także dostosowanie momentu obrotowego osobno dla każdego z trybów wspomagania i wiele więcej. Bosch CX Smart System otwiera zupełnie nowe możliwości.
Ładowarka Bosch 4A do roweru elektrycznego Bosch

Kilka godzin albo mniej

KTM MACINA Prowler Prestige został wyposażony w mocną ładowarkę Bosch 4A. Waży około 800 gramów, dlatego można ją łatwo zabrać ze sobą na rower. Żywotność baterii wynosi około 700 – 800 cykli. Po tym czasie akumulator powinien posiadać około 60 – 80 % oryginalnej pojemności. Zainteresowanych tym tematem, odsyłamy do artykułów w Bazie Wiedzy. Naładowanie akumulatora 750 Wh do poziomu 100% trwa mniej niż 6 godzin!
Rower elektryczny - akumulator wewnątrz ramy

Zasilanie z wnętrza ramy

Nowo zaprojektowana rama pozwoliła na umieszczenie akumulatora wewnątrz ramy. Dzięki temu KTM MACINA Prowler Prestige na pierwszy rzut oka, nie wygląda na elektryka. Bardzo pozytywnie wpłynęło to na wyważenie roweru, a także na ochronę akumulatora. Jest on bowiem dodatkowo osłonięty przed warunkami atmosferycznymi oraz uderzeniami. Rower pracuje na napięciu 36 V . W pełni naładowana bateria (750 Wh ) pozwala na przejechanie nawet do 150 kilometrów na raz! Można ją naładować w ramie oraz po wyjęciu z ramy za pomocą ładowarki dołączonej do zestawu. Zainteresowanych informacjami dotyczącymi akumulatorów w rowerach, elektrycznych zachęcamy do przeczytania artykułów w naszej bazie wiedzy.
Rower elektryczny - Bosch Kiox wyświetlacz

Wyświetlacz Kiox Smart System

Bosch Kiox 300 to wyświetlacz zaprojektowany z myślą o łączności. Wchodzi w skład nowej serii inteligentnych produktów Bosch "The Smart System". Dzięki aktualizacjom over-the-air Kiox 300 zawsze posiada aktualne oprogramowanie. Pomimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo czytelny w pełnym słońcu. Oczywiście wyświetlacz jest w kolorowy. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu wyświetlacz nie posiada przycisków w swojej obudowie oraz jest od niego mniejszy. Do obsługi funkcji służy panel LED z 5 przyciskami, umieszczony po lewej stronie kierownicy. Dzieki temu, po raz pierwszy wspomagania można używać także bez wyświetlacza! Panel LED pokazuje stopień naładowania i poziom wspomagania.
Hamulec Shimano SAINT M820

Hamulec tarczowy Shimano SAINT M820

Shimano SAINT M820 to 4-tłoczkowe hamulce tarczowe z ceramicznymi zaciskami, o niesamowicie dużej sile hamowania. SAINT to najlepszy hamulec Shimano opracowany pod kątem Freeride’u oraz Downhill’u. Jest używany przez profesjonalistów, także podczas zawodów. SAINT M820 to wszystko czego potrzebujesz w swoim rowerze zjazdowym. Hamulce Shimano SAINT to niezwykle sztywna konstrukcja, zapewniająca maksymalną kontrolę nad rowerem, gdy walczysz o miejsce na podium w lokalnych zawodach. Obsługa serwisowa jest niezwykle prosta. Odpowietrzanie jest łatwe i czyste (One-way Bleeding). Hamulce najlepiej współpracują z tarczami wykonanymi w technologii Shimano Ice Technologies Freeza oraz okładziami metalicznymi (H03S) lub żywicznymi (H01A).
FOX 38

FOX 38 Float Performance

FOX 38 Float Performance to bezkompromisowy amortyzator stworzony z myślą o szybkiej, agresywnej i płynnej jeździe, w najtrudniejszym terenie. Amortyzator cechuje duża wytrzymałość, kultura pracy oraz niezawodność. Liczba w nazwie, wskazuje na grubość goleni górnych (38mm). Daje to niespotykaną sztywność, nawet podczas ekstremalnie szybkiej jazdy po głazach czy dużej ilości korzeni. Dzięki zastosowaniu tłumika Grip / Grip2 wyposażonego w regulację szybkiej i wolnej kompresji, tłumienia powrotu, a także sprężyny powietrznej FLOAT EVOL, amortyzator można dopasować do swoich wymagań jak i terenu w którym jeździmy – z ekstremalną precyzją. Koło zamontowane jest na sztywną oś, z użyciem systemu FLOAT AXLE, który zmniejsza tarcie w porównaniu ze zwykłym mocowaniem. Skok amortyzatora wynosi: 180 mm i współpracuje on z kołami w rozmiarze 29 cali .
Manetka gazu w rowerze elektrycznym

Funkcja WALK do 6 km/h

Rower KTM MACINA Prowler Prestige posiada funkcję wspomagania do prędkości 6 km/h. Nazywana jest trybem WALK. Jest bardzo przydatna podczas prowadzenia roweru. Działa zarówno na płaskim terenie, jak również podczas prowadzenia pod wzniesienie czy na rampie rowerowej.
sztyca pneumatyczna

Właściwa wysokość siodełka? Zawsze!

Stromy podjazd, szybki zjazd. Powtórka. To chleb codzienny rowerów górskich. Aby najefektywniej wykorzystać moc naszych mięśni, siodełko musi być ustawione odpowiednio wysoko. Aby uzyskać lepszą kontrolę nad rowerem podczas zjazdu, trzeba je odpowiednio obniżyć. Gdybyś miał to robić ręcznie, za pomocą kluczy, to spędzał byś tyle samo czasu z kluczem w ręku co na szlaku. Niby można, tylko po co? Przecież można lepiej! Właśnie taki problem rozwiązuje sztyca regulowana (ang. dropper), w którą został wyposażony ten rower. Dzięki niej podnoszenie i opuszczanie siodełka jest łatwe, płynne i może odbywać się w trakcie jazdy. Co najważniejsze: bez użycia narzędzi! Zrobisz to za pomocą manetki zainstalowanej na kierownicy, a wewnętrzna budowa sztycy nie pozwala na obracanie się siodełka. Każdy kto choć raz spróbował jeździć rowerem ze sztycą regulowaną nie chce wracać do czasów gdy jej nie miał!
YouTube video

Specyfikacja
Rozmiar ramy 48 cm (L)
Koło 29 cali
Kolor roweru Platin Bronze Matt (Black+Orange)
Wspomaganie elektryczne do 25 km/h
Jazda bez pedałowania Tak (do 6km/h - tryb walk)
Typ roweru Enduro, All Mountain, MTB, Full
Materiał ramy Carbon Performance
Napięcie 36 V
Moc znamionowa 250 W
Umiejscowienie silnika Centralny
Marka silnika Bosch
Model silnika Bosch Performance CX Smart System
Zasięg [km] do 150
Umiejscowienie baterii wewnątrz ramy
Pojemność baterii [Wh] 750 Wh
Ładowarka Bosch 4A
Technologia wykonania baterii litowo-jonowa
Wspomaganie jazdy 4-stopniowe
Model wyświetlacza Bosch Kiox 300
Port ładowania USB Tak
Sposób zmiany biegów elektrycznie
Ilość biegów 1x12
Przerzutka tył SRAM GX Eagle AXS
Rodzaj tylnej przerzutki zewnętrzna
Manetki SRAM GX Eagle AXS Controler
Model kasety / wolnobiegu SRAM GX Eagle XG-1275
Ilość zębów 10-52T
Korba SRAM X-Sync 2 Eagle 36T DM
Łańcuch SRAM NX Eagle
łańcuch / pasek łańcuch
Rodzaj hamulca hydrauliczny, tarczowy
Model hamulców Shimano Saint M820
Hamulce 4-tłoczkowe
Rozmiar tarczy hamulca 203 mm / 180 mm
Model tarczy hamulcowej Shimano MT800 CL / EM810 CL
Koła KTM E-Team Trail 29 CL 110/15TA 622x30TC made by DT Swiss / KTM E-Team Trail 27 CL 148/12TA 622x35TC made by DT Swiss
Opony Schwalbe Eddy Current Front Evo SuperTrail TLE 65-622 / Schwalbe Eddy Current Rear Evo SuperGravity TLE 70-584
Amortyzacja Przód i tył
Sposób amortyzacji sprężynowa i powietrzna
Skok amortyzatora 180 mm
Widelec FOX 38 Float 29" Performance e-bike 180 mm 15x110
Model tylnego amortyzatora FOX DHX2 PerformanceElite 2Position 250x75
Kierownica KTM Prime Trail35 Carbon rizer20 800mm
Regulowany mostek Nie
Mostek KTM Team Trail35
Sztyca FOX Transfer Performance internal
Siodełko rowerowe Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow
Pedały VP-539 Nylon
Wyposażenie dodatkowe sztyca regulowana (dropper)
Maks. obciążenie: 127 kg (rowerzysta + rower + bagaż)
Waga pojazdu [kg] 26,2 kg

KTM MACINA Prowler Prestige - Opinie

Ocena Klientów (0 opinii): 0 na 5

*Zakup produktu przez osobę wystawiającą opinię nie jest przez nas weryfikowany

Oceń produkt KTM MACINA Prowler Prestige

Dodając opinię postaraj się opisać rzetelnie produkt. Opinie zawierające reklamy innych stron oraz treści niedozwolone nie będą zamieszczane.

KTM MACINA Prowler Prestige L

Transport gratis
wysyłka w 24h
42 499 zł
Cena katalogowa: 44 499 zł

Poprzednio najtaniej: 44 499 zł

Promocja tylko do 31-12-2023
  • Rozmiar ramy:  48 cm (L)

KTM MACINA Prowler Prestige M

dostępny w około 10 dni
44 499 zł
  • Rozmiar ramy:  43 cm (M)

KTM MACINA Prowler Prestige XL

dostępny w około 10 dni
44 499 zł
  • Rozmiar ramy:  53 cm (XL)

Dlaczego warto kupić rower w MocneRowery.PL?

Jesteśmy najlepsi. Oto najważniejsze powody:

Nr1 wpolsce
Najlepszy sklep z rowerami elektrycznymi w Polsce
Wysylka 24h
Wysyłka roweru w 24 godziny
Zwrot 21dni
Czas na zwrot nieużywanego roweru wynosi aż 21 dni
SSL polaczenie
Bezpieczne, szyfrowane połączenie ze sklepem
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa kurierem oraz dowóz na terenie Krakowa
Ikony
Przetestuj rower w naszych sklepach stacjonarnych
Platnosc gotowka
Płatność gotówką przy odbiorze lub przelewem
Serwis zerowy
Serwis zerowy każdego roweru przed wysłaniem
Klienci którzy obejrzeli KTM MACINA Prowler Prestige, widzieli również:
KTM MACINA Kapoho Master

KTM MACINA Kapoho Master

wysyłka w 24h
od 33 499 zł
Cena katalogowa: 36 499 zł

Poprzednio najtaniej: 33 499 zł

tylko do 31-12-2023
Haibike LYKE CF SE

Haibike LYKE CF SE

wysyłka w 24h
od 43 743 zł
Cena katalogowa: 59 399 zł
KTM MACINA Prowler Master

KTM MACINA Prowler Master

wysyłka w 24h
od 33 999 zł
Cena katalogowa: 35 999 zł

Poprzednio najtaniej: 33 999 zł

tylko do 31-12-2023
KTM MACINA Prowler Elite

KTM MACINA Prowler Elite

wysyłka w 24h
od 29 999 zł
Cena katalogowa: 32 799 zł

Poprzednio najtaniej: 29 999 zł

tylko do 31-12-2023
KTM MACINA Kapoho 7971

KTM MACINA Kapoho 7971

wysyłka w 24h
od 32 999 zł
Cena katalogowa: 35 499 zł

Poprzednio najtaniej: 35 499 zł

tylko do 31-12-2023
GHOST E-RIOT Trail AM AL Essential

GHOST E-RIOT Trail AM AL Essential

wysyłka w 24h
od 17 999 zł
Cena katalogowa: 24 699 zł

Poprzednio najtaniej: 17 999 zł

tylko do 30-11-2023